RASPORED I REZULTATI

      PODRUČNA LIGA -  2022/23 g

      Utakmice na domaćem terenu subotom igraju : FK,,Delija" - Mokrin , Fk,,Budućnost" - Srpska Crnja , FK,,Krajina'' - Krajišnik

        FK,,C.Zvezda'' - Vojvoda Stepa

                      

     
     
     
     
     
     
     
     
     

                                            

                                        1 KOLО -13/14 avgust. 17:30 č

DELIJA
 1:2 MLADOST BD        
BUDUĆNOST SC  1:0 BANAT Č                    
KRAJINA
 0:3 MSK      
NAPREDAK Č  1:1 RADNIČKI1911               
POLET  1:0 VOJVODINA NM  
RUSANDA  2:0 ŽFK BANAT     
ASK  1:4 C.ZVEZDA VS          
2 OKTOBAR  2:2 FK STAJIĆEVO
     

                            2 KOLO -20/21 avgust 17:00 č

C.ZVEZDA VS  3:0 2 OKTOBAR                
RADNIČKI 1911  1:1 MSK
OFK STAJIĆEVO  7:1 KRAJINA
ŽFK BANAT  4:0 ASK
BANAT Č  2:3 RUSANDA
MLADOST BD  0:3 BUDUĆNOST SC
VOJVODINA NM  1:0 DELIJA
NAPREDAK Č  3:0 POLET
     

                            3 KOLO - 27/28 avgust 16:30č

DELIJA  1:2 NAPREDAK Č
BUDUĆNOST SC  4:0 VOJVODINA NM
KRAJINA  2:2 C.ZVEZDA VS
POLET  4:2 RADNIČKI 1911
RUSANDA  3:2 MLADOST BD
ASK  0:4 BANAT Č
2 OKTOBAR  2:3 ŽFK BANAT
MSK  1:2 OFK STAJIOĆEVO
 

                           4 KOLO - 03/04 septembar 16:30

C.ZVEZDA VS  4:1 MSK
RADNIČKI 1911  1:0 OFK STAJIĆEVO
ŽFK BANAT  4:0 KRAJINA
BANAT Č  4:2 2 OKTOBAR
MLADOST BD  1:0 ASK
VOJVODINA NM  1:2 RUSANDA
NAPREDAK Č  1:3 BUDUĆNST SC
POLET  6:1 DELIJA
     

                             5 KOLO - 10/11 septembar 16:00 č

DELIJA  0:3 RADNIČKI 1911
BUDUĆNOST SC  2:2 POLET
KRAJINA  1:5 BANAT Č
RUSANDA  2:0 NAPREDAK Č
ASK  0:2 VOJVODINA NM
2 OKTOBAR  4:2 MLADOST BD
MSK  2:0 ŽFK BANAT
OFK STAJIĆEVO  2:1 C.ZVEZDA VS
   

                                    6 KOLO -17/18 septembar 15:30

DELIJA  1:1 BUDUĆNOSTSC
RADNIČKI 1911  1:0 C.ZVEZDA VS
ŽFK BANAT  0:1 OFK STAJIĆEVO
BANAT Č  1:0 MSK
MLADOST BD  8:0 KRAJINA
VOJVODINA NM  2:1 2 OKTOBAR
NAPREDAK Č  5:1 ASK
POLET  4:1 RUSANDA
   

                                    7 KOLO -24/25 septembar15:30 č

BUDUĆNOST SC  2:0 RADNIČKI 1911
KRAJINA  5:3 VOJVODINA NM
C.ZVEZDA  1:1 ŽFK BANAT
RUSANDA  1:2 DELIJA
ASK  0:2 POLET
2 OKTOBAR  2:2 NAPREDAK Č
MSK  4:0 MLADOST BD
OFK STAJIĆEVO  2:1 BANAT
     

                                8 KOLO 01/02 oktobar15:00 č

DELIJA    ASK
 BUDUĆNOST SC    RUSANDA
 RADNIČKI 1911    ŽFK BANAT
 BANAT Č    C.ZVEZDA VS
MLADOST BD    OFK STAJIĆEVO
 VOJVODINA NM    MSK
NAPREDAK Č    KRAJINA
POLET    2 OKTOBAR
     

                                   9 kolo 08/09 oktobar 15:00 č

KRAJINA    POLET
 C.ZVEZDA VS    MLADOST BD
 RUSANDA    RADNIČKI 1911
 ASK    BUDUĆNOST SC
 2 OKTOBAR    DELIJA
 MSK    NAPREDAK Č
 OFK STAJIĆEVO    VOJVODINA NM
 ŽFK BANAT    BANATČ
     
   

                                   10 kolo -15/16 oktobar 14:30 č

DELIJA   KRAJINA
 BUDUĆNOST SC   2 OKTOBAR
 RADNIČKI 1911   BANAT Č
 MLADOST BD    ŽFK BANAT
VOJVODINA NM    C.ZVEZDA VS
NAPREDAK Č    OFK STAJIĆEVO
 POLET    MSK
 RUSANDA    ASK
     

                                      11 kolo 22/23 oktobar 13:30

KRAJINA   BUDUĆNOST SC
 C.ZVEZDA VS    NAPREDAK Č
 ASK    RADNIČKI 1911
 2 OKTOBAR    RUSANDA
 MSK   DELIJA
 OFK STAJIĆEVO    POLET
 ŽFK BANAT    VOJVODINA NM
 BANAT Č    MLADOST BD
     

                                      12 kolo 29/30 oktobar 13:00 č

     
     
     
     
     
     
     
     
   

                                       13 kolo 05/06 novembar 13:00 č

     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

                                        14 kolo 12/13 novembar 13:00 č

     
     
     
     
     
     
     
                           
     

 

                          15 kolo19/20 novembar 13:00 č