FSPLogo

 

FUDBALSKI SAVEZ PODRUČJA

              ZRENJANIN

                                          Makedonska 11

   Tel-fax: 023/ 561-319   /    e mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

                     veb site www.fspzrenjanin.org.rs

          TEKUÍ RAČUN Br:330-17000016-22 / PIB 100654129

 

 

 

 

 

{tab 1.kolo}

 14/15

Aвгуст : 2021 - 1 КОЛО
ПОЧЕТАК: 17:30 ч
 
14.08
Раднички  С 
 Војводина НМ
у месту  Сутјеска
 субота
 Димитриевски Филип
Радуловић Страхиња Пјевач Стефан Бикић Ненад

 главни судија  први помоћник други помоћник  делегат
 
недеља
Полет  АСК у месту   Наково
15.08
 Рашков Луне
Лазар Зоран Маринков Владимир Радман Момчило
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
15.08
Младост Л  Делија у месту   Лукићево
 
 Микалачки Иван Бибин Алекса Антонин Невена Контић Никола
   главни судија  први помоћник други помоћник  делегат
 
15.08 Напредак Ч  Борац А у месту   Честерег
 
 Гроздановић Давор
Никитовић Недељко Мијатовић Срђан Радаковић Предраг
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
15.08
Младост БД  Банат Ч
у месту   Бан.Деспотовац
   Пауновић Стефан
Кнежевић Никола Томовић Матија Мелар Дејан
   главни судија први помоћник други помоћник  делегат
 
15.08
Русанда   Будућност СЦ у месту   Елемир
Печек Марко Гашић Марко
 Стеванов Предраг
Бранковић Ивица
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
15.08
Војводина Б  ЖАК у месту
 Башаид
Јањић Божидар Драган Небојша
Ербус Дивна
Стојановић Бранислав
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
 15.08 ЖФК Банат  Крајина месту
 Зрењанин
 
Родеан Дамјан
Радуловић Страхиња Бурић Теодора Ђурић Славко
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
           
       
     
         

 {tab 2.kolo}

 21/22
 Август : 2021- 2 КОЛО
ПОЧETAK : 17:00 ч
 
 
Војводина НМ  Крајина  у месту  Ново Нилошево
 Рашков Луне
Радуловић Страхиња Мошорински Мила Ђурић Миливоје
главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
 
ЖАК  ЖФК Банат  у месту
 Кикинда
 Гроздановић Давор
Никитовић Недељко Мијатовић Срђан Петковић Љубинко
 главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
  Будућност  Војводина Б  у месту  Српска Црња
субота
 Kнежевић Никола
Пауновић Стефан Мијатовић Срђан Мелар Дејан
 главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
 
Банат Ч  Русанда  у месту
 Чента
 Микалачки Иван Бибин Алекса Пекез Вук Козина Ивица
   главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
  Борац А  Младост БД
у месту  Александрово
Драган Небојша
Ранков Никола Јонић Божидар Живковић Иван
 главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
  Делија  Напредак  у месту  Мокрин
 субота
 Радуловић Страхиња
 Димитриевски Филип Родеан Дамјан Стоилковић Сретен
 главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
АСК  Младост Л  у месту  Арадац
 
 Печек Марко Гашић Марко  Стеванов Предраг Вујановић Душан
 главми судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
       
 
   
       
           
            
Раднички С  Полет  у месту  Сутјеска
 субота  Лазар Зоран
Пјевач Стефан Томовић Матија Шкрбић Љубомир
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 3. kolo}

 28/29
 Август : 2021 - 3 КОЛО     
 ПОЧЕТАК : 17:00 ч
 
 
Полет  Војводина НМ  у месту  Наково
   Печек Марко
Стеванов Предраг Јонић Божидар Бранковић Ивица
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
  Младост Л  Раднички С  у месту  Лукићево
   Мошорински Мила
Петровић Душан Димитриевски Филип Чизмаш Горан 
 главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
 
Напредак   АСК  у месту  Честерег
   Радуловић Страхиња
Ђурин Никола Пјевач Стефан Бикић Ненад 
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
  Младост БД  Делија у месту
 Бан.Деспотовац
 Рашков Луне  Бјелош Бобан Пекез Вук Мишкељин Марко
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
  Русанда  Борац А  у месту Елемир
   Гроздановић Давор
Мијатовић Срђан Миљуш Данијела Станић Петар 
 главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
Војводина Б  Банат Ч  у месту  Башаид
 Драган Небојша  Гашић Марко Ербус Дивна  Стојановић Бранислав
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
               ЖФК Банат  Будућност  у месту  Зрењанин
 Пауновић Стефан
Кнежевић Никола Томовић Матија Петковић Љубинко
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
субота Крајина  ЖАК  у месту  Крајишник
 28/08  Лазар Зоран
Маринков Владимир Родеан Дамјан Мишчевић Милан
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
           
       у месту  
     
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 4.kolo}

 04/05 Септембар : 2021 - 4 КОЛО   
ПОЧЕТАК: 16:30 ч
 
  Војводина НМ  ЖАК у месту  Ново Милошево
      Ђурић Славко
   главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
субота Будућност   Крајина у месту  Српска Црња
      Контић Никола
   главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
Банат Ч  ЖФК Банат у месту  Чента
      Живковић  Иван
 главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
Борац А  Војводина Б
у месту  Александрово
    Радман Момчило 
 главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
субота
Делија  Русанда у месту  Мокрин
        Радаковић Предраг
   главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
АСК  Младост БД у месту  Арадац
      Војиновић Никола
   главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
    субота     Раднички С  Напредак у месту  Сутјеска
        Вујановић Душан
 главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
 
  Полет  Младост Л у месту  Наково
     

Илијашев Зоран

   главни судија
 први помоћник
 други помоћник
 делегат
           
       у месту  
         
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 5. kolo}

  11/12
 Септембар :2021 : 5 КОЛО
ПОЧЕТАК: 16: 30 ч
недеља Младост Л  Војводина НМ  у месту  Лукићево

 Mикалачки Иван Петровић Душан Халас Јована Бикић Ненад
 главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
  Напредак  Полет  у месту   Честерег
   Гроздановић Давор Мијатовић Срђан Кнежевић Никола Петковић Љубинко
 главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
 
Младост БД  Раднички С  у месту  Бан.Деспотовац
 
 Мошорински Мила
Стошић Александар Ђурин Никола Ђурић Миливоје 
 главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
Русанда  АСК  у месту  Елемир
Родеан Дамјан
Лазар Зоран Пјевач Стефан Козина Ивица 
 главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
Војводина Б Делија  у месту   Башаид
 Ранков Никола
Гашић Марко Стеванов Предраг Бранковић Ивица
 главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
ЖФК Банат  Борац  у месту   Зрењанин
 Печек Марко
Драган Небојша Ербус Дивна Живковић Иван 
 главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
субота  
Крајина  Банат Ч  у месту  Крајишник
 Пекез Вук
Станков Алекса  Родеан Дамјан Станић Петар
 главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
  ЖАК  Будућност  у месту   Кикинда
 Пауновић Стефан
Никитовић Недељко Кнежевић Никола Мелар Дејан
 главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
         
     у месту  
     
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

  {tab 6. kolo}

18/19 
Септембар: 2021 : 6 КОЛО
ПОЧЕТАК: 16:00 часова
 

Војводина НМ  Будућност у месту  Ново Милошево
   Лекић Вук
Јонић Божидар Ербус Дивна Мелар Дејан
   главни судија  први помоћни
 други помоћни
 делегат
 
Банат Ч   ЖАК у месту  Чента
 Гроздановић Давор
Пауновић Стефан Никитовић недељко Радаковић Предраг
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Борац А  Крајина у месту  Александрово
   Родеан Дамјан
Бјелош Бобан Лазар Зоран Бранковић Иван
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота Делија   ЖФК Банат у месту  Мокрин
   Пауновић Стефан Гроздановић Давор Кнежевић Никола Стојановић Бранислав 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  АСК  Војводина Б у месту  Арадац
 
 Мошорински Мила
Бурић Теодора  Тубић Ивана Стоилковић Сретен 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
 субота Раднички С  Русанда у месту  Сутјеска
 Пекез Вук
Габоров Милан Станков Алекса Мишчевић Милан
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Полет  Младост БД  у месту   Наково
 Микалачки Иван Белић Душан Пјевач Стефан Контић Никола
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Младост Л  Напредак у месту   Лукићево
 Зекоња Невен  Драган Небојша Стеванов Предраг Шкрбић Љубинко
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
           
       у месту  
         
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 7. kolo}

   25/26
 Септембар:2021 : 7 КОЛО
ПОЧЕТАК : 15:30 часова
 
недеља 
Напредак   Војводина НМ
у месту   Честерег
  Лазар Зоран
Ђурин Никола Пјевач Стефан Станић Петар 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Младост БД  Младост Л у месту   Бан.Деспотовац
   Печек Марко
Зекоња Невен  Стеванов Предраг Живковић Иван 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Русанда  Полет у месту   Елемир
   Гроздановић Давор
Мијатовић Срђан Никитовић Недељко Мишкељин Марко
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
Војводина Б  Раднички С у месту  Башаид
 Ранков Никола
Јонић Божидар Лекић Вук Вујановић Душан
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  ЖФК Банат  АСК у месту  Зрењанин
   Пекез Вук
Бјелош Бобан  Станков Алекса Чизмаш Горан
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
 субота
Крајина   Делија у месту  Крајишник
 Габоров Милан Пјевач Стефан Ђурин Никола Бикић Ненад
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  ЖАК   Борац А
у месту   Кикинда
   Родеан Дамјан
Томашев Никола Антонин Невена Ђурић Славко 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
 субота Будућност  Банат Ч
у месту  Српска Црња
   Пауновић Стефан
Кнежевић Никола Мијатовић Срђан Војиновић Никола
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
           
       у месту  
     
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 8. kolo}

 02/03
октобар:2021 : 8. КОЛО
ПОЧЕТАК: 15:30 часова
 
недеља
Војводина НМ  Банат Ч
у месту  Ново Милошево
   Гроздановић Давор
 Пауновић Стефан Мијатовић Срђан Бранковић Ивица
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
Борац А  Будућност у месту  Александрово
   Белић Душан
Микалачки Иван Халас Јована Радаковић Предраг
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
 субота Делија  ЖАК у месту Мокрин
   Пауновић Стефан
Гроздановић Давор Кнежевић Никола Мелар Дејан
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  АСК  Крајина у месту  Арадац
  Печек Марко
 Јонић Божидар Стеванов Предраг Радман Момчило
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота Раднички С  ЖЋФК Банат у месту  Сутјеска
   Ранков Никола
Гашић Марко Ербус Дивна Живковић Иван
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Полет   Војводина Б у месту  
 Мошорински Мила Стошић Александар Родеан Дамјан Стоилковић Сретен
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
 
Младост Л  Русанда у месту  Лукићево
   Пекез Вук
Лазар Зоран  Станков Алекса Ђурић Миливоје
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Напредак   Младост БД у месту  Честерег
   Габоров Милан Пјевач Стефан Ђурин Никола Козина Ивица
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
           
       у месту  
         
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 9. kolo}

    09/10
октобар:2021 : 9.КОЛО
 ПОЧЕТАК:15:00 часова
 
  Младост БД  Војводина НМ у месту  Бан. Деспотовац
   Пауновић Стефан
Гроздановић Давор Кнежевић Никола Војиновић Никола
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
Русанда   Напредак у месту  Нови Бечеј
   Радуловић Страхиња
Родеан Дамјан Димитриевски Филип Бикић Ненад 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
Војводина Б  Младост Л у месту  Башаид
   Печек Марко
Гашић Марко Стеванов Предраг Петковић Љубинко 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
ЖФК Банат  Полет у месту  Зрењанин
   Лазар Зоран
Пјевач Стефан  Рашков Луне Илијашев Зоран 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота
Крајина  Раднички С у месту  Крајишник
 Мошорински Мила
Микалачки Иван

 Маринков Владимир

Ђурић Славко
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  ЖАК  АСК у месту  Кикинда
 Пекез Вук Ђурин Никола Станков Алекса Мишчевић Милан
   главни судија  први помоћни    
 
субота   Будућност   Делија у месту  Српска Црња
Гроздановић Давор
Пауновић Стефан  Мијатовић Срђан Вујановић Душан 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Банат Ч  Борац А у мету  Чента
 Драган Небојша
Ранков Никола Јонић Божидар Стојановић Бранислав 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
           
    Полет  у месту  слободан
         
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 10.kolo}

16/17 
октобар  : 2021:10 коло
ПОЧЕТАК: 15:00 часова
 
недеља Војводина НМ  Борац А у месту  Ново Милошево
   Рашков Луне Ђурин Никола Пјевач Стефан Стоилковић Сретен
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота Делија  Банат Ч у месту  Мокрин
   Гроздановић Давор
Пауновић Стефан Мијатовић Срђан
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  АСК  Будућност у месту  Арадац
     
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота Раднички С   ЖАК у месту  Сутјеска
   
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Полет  Крајина у месту  Наково
     
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
  Младост Л  ЖФК Банат у месту  Лукићево
     
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат
 
  Напредак  Војводина Б у месту  Честерег
 
   
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Младост БД  Русанда у месту   Бан.Деспотовац
     
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
           
       у месту  
         
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 11. kolo}

23/24
 октобар: 2021 :11. КОЛО
ПОЧЕТАК : 14:00 часова
 
  Русанда  Војводина у месту  Елемир
   Јоноћ Божидар
Ранков Никола Стеванов Предраг Радман Момчило
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Војводина Б  Младост БД у месту   Башаид
 Пекез Вук
Ђурин Никола Димитриевски Филип Козина Ивица
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  ЖФК Банат  Напредак у месту  Зрењанин
   Печек Марко
Лекић Вук Драган Небојша Ђурић Миливоје
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота Крајина   Младост Л у месту  Крајишник
   Гроздановић Давор
 Мијатовић Срђан Кнежевић Никола Станић Петар
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  ЖАК  Полет у месту  Кикинда
   Пауновић Стефан
Гроздановић Давор Никитовић Недељко Бикић Ненад
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота Будућност   Раднички С у месту  Српска Црња
   Мошорински Мила
Маринков Владимир Тубић Ивана Вујановић Душан
   главни судија  првби помоћни  други помоћни  делегат
 
  Банат Ч  АСК у месту  Чента
     
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
 
Борац А  Делија у месту  Александрово
   Габоров Милан
Пјевач Стефан Родеан Дамјан  Живковић Иван
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
           
     у месту  
     
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 12.kolo}

  30/31
октобар :2021 - 12.КОЛО
ПОЧЕТАК:  13:30 часова
 
   недеља
Војводина НМ  Делија у месту  Ново Милошево
  Мошорински Мила
Халас Јована Антонин Невена Ђурић Славко
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
АСК  Борац у месту  Арадац
 Ранков Никола
Јонић Божидар Стеванов Предраг Бранковић Ивица
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
 субота Раднички С  Банат Ч
у месту  Сутјеска
  Пекез Вук
Маринков Владимир Станков Алекса Илијашев Зоран
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Полет   Будућност у месту  Наково
  Микалачки Иван
Пјевач Стефан Димитриевски Филип Контић Никола
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
Младост Л  ЖАК у месту  Лукићево
 Бикић Никола
Родеан Дамјан Лазар Зоран Стоилковић Сретен 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Напредак  Крајина у месту  Честерег
   Гроздановић Давор
Кнежевић Никола Никитовић Недељко Војиновић Никола
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Младост БД  ЖФК Банат у месту  Бан.Деспотовац
   Печек Марко
Лекић Вук Драган Небојша Живковић Иван
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Русанда  Војводина Б у месту  Елемир
   Рашков Луне
Пауновић Стефан Мијатовић Срђан Мелар Дејан
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
           
       у месту
       
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 13. kolo}

    06/07
 новембар2021 - 13.КОЛО

ПОЧЕТАК: 13:00 ЧАСОВА

 
недеља Војводина Б  Војводина НМ у месту  Башаид
   Гашић Марко
Печек Марко  Ербус Дивна Стојановић Бранислав
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
ЖФК Банат  Русанда у месту  Зрењанин
Пауновић Стефан
 Кнежевић Никола Никитовић Недељко Станић Петар 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота
Крајина  Младост БД у месту  Крајишник
 Ранков Никола
Јонић Божидар Драган Небојша Вујановић Душан
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
ЖАК  Напредак у месту  Кикинда
 Лазар Зоран
Пјевач Стефан Родеан Дамјан Радман Момчило 
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота
Будућност  Младост Л у месту  Српска Црња
Пекез Вук
Станков Алекса Томовић Матија Козина Ивица
  главни судија први помоћни други помоћни делегат
 
Банат Ч  Полет у месту  Чента
 Гроздановић Давор
Маринков Владимир Мијатовић Срђан Радаковић Предраг
  главни судија први помоћни други помоћни делегат
 
Борац А  Раднички С  у месту  Александрово
 Мошорински Мила
Димитриевски Филип Антонин Невена Бикић Ненад 
  главни судија први помоћни други помоћни делегат
 
 субота Делија  АСК у месту  Мокрин
   Бјелош Бобан
Маринков Владимир  Ђурин Никола Мишчевић Милан
  главни судија први помоћни други помоћни делегат
           
     у месту
   
   главни судија  први помоћник  други помоћник  делегат

{tab 14. kolo}

13/14     
  новембар 2021 - 14. КОЛО
ПОЧЕТАК: 13:00  часова
 
Војводина НМ  АСК у месту  Ново Милошево
 Јонић Божидар
Ранков Никола  Гашић Марко Вујановић Душан
   главни судија  први помоћни други помоћни делегат
 
субота Раднички С  Делија у месту  Сутјеска
  Мошорински Мила
Антонин Невена  Маринков Владимир Илијашев Зоран
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Полет  Борац А у мету  Наково
   Димитриевски Филип
Радуловић Страхиња  Родеан Дамјан Стоилковић Сретен
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
     Младост Л  Банат Ч у месту  Лукићево
 Пекез Вук
Пјевач Стефан Станков Алекса Ђурић Миливоје
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Напредак   Будућност у месту  Честерег
  Пауновић Стефан
 Никитовић Недељко  Кнежевић Никола
Петковић Љубинко
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Младост БД  ЖАК у месту  Бан.Деспотовац
   Гроздановић Давор
Стошић Александар Мијатовић Срђан Војновић Никола
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Русанда  Крајина у месту  Елемир
   Ђурин Никола
Микалачки Иван  Бибин Алекса Козина Ивица
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Војводина Б  ЖФК Банат  у месту  Башаид
   Печек Марко
Лекић Вук Драган Небојша Живковић Ивица 
   главни судија
 први помоћни
 други помоћни
 делегат
         
         
         
         

 {tab 15.кolo}

20/21
новембар: 2021: 15.КОЛО     
ПОЧЕТАК: 13:00 часова
 
недеља ЖФК Банат  Војводина НМ у мету
   Гроздановић Давор
Никитовић Недељко Мијатовић Срђан Радаковић Предраг
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Крајина  Војводина Б у мету  Крајишник
  Ранков Никола
Гашић Марко  Стеванов Предраг Контић Никола
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  ЖАК  Русанда у месту  Кикинда
   Бикић Никола
Пјевач Стефан Ђурин Никола Ђурић Славко
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота Будућност   Младост БД у месту  Српска Црња
  Пекез Вук
Станков Алекса  Рашков Луне Мелар Дејан
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Банат Ч  Напредак у месту  Чента
  Пауновић Стефан
Родеан Дамјан Кнежевић Никола Бикић Ненад
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  Борац А  Младост Л у месту  Александрово
   Зекоња Невен
Печек Марко Драган Небојша Стојановић Бранислав
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
субота Делија  Полет у месту  Мокрин
   Габоров Милан
Маринков Владимир Димитриевски Филип Живковић Иван
   главни судија  први помоћни  други помоћни  делегат
 
  АСК  Раднички С  у месту  Арадац
   Мошорински Мила
 Халас Јована  Томовић Матија Чизмаш Горан
   главни судија
први помоћни
 други помоћни
 делегат