FUDBALSKI SAVEZ PODRUČJA ZRENJANIN Makedonska 11 Tel-fax: 023/ 561-319 / e mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. veb site www.fspzrenjanin.org.rs TEKUÍ RAČUN Br:265-3300310016082-70 / PIB 100654129
|
- 16.kolo
- 17. kolo
- 18.kolo
- 19. kolo
- 20. kolo
- 21. kolo
- 22. kolo
- 23. kolo
- 24.kolo
- 25. kolo
- 26.kolo
- 27. kolo
- 28. kolo
- 29.кolo
- 30.кolo
16.kolo
02/03 |
Март: 2024 - 15 КОЛО |
ПОЧЕТАК:15:00 ч |
|||
|
Раднички 1911 | ОФК Стајићево | у месту | Јаша Томић |
|
|
Рашков Луне |
Родеан Дамјан | Попов Јован | Бикић Ненад | |
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
Напредак Ч | у месту | слободно | |||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
|
Банат Ч | Полет | у месту | Чента | |
Бикић Никола |
Радуловић Страхиња | Бибин Алекса | Гајиловић Милета | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
|
Напредак БТ | Јединство НБ | у месту | Бан.Топола | |
|
Драган Небојша |
Гајин Маријан | Нунић Петар | Јонић Божидар | |
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
Војводина НМ | Билећанин | у месту | Бочар |
||
Рунић Милан |
Мијатовић Срђан | Радаковић Никола | Радаковић Предраг | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
2 ОКтобар | ЖФК Банат | у месту | Кумане | ||
Марков Никола |
Маринков Владимир | Кемера Милош | Ђенић Предраг | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
Младост БД | Ц.Звезда ВС | у месту |
Бан.Деспотовац |
||
Кнежевић Никола |
Кнежевић Милош | Божић Новица | Баста Милан | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
|
МСК | Делија | месту | Михајлово | |
|
Пјевач Стефан |
Халас Јована | Илић Никола | Ђурић Миливоје | |
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
17. kolo
09/10 |
март : 2024 - 16 КОЛО |
ПОЧЕТАК : 15:00 ч |
|||
МСК | Раднички 1911 | у месту | Михајлово |
||
Јовић Нађа |
Микалачки Иван | Пјевач Стефан | Контић Никола | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
субота | Делија | Младост БД | у месту | Мокрин |
|
Томовић Матија |
Радуловић Страхиња | Родеан Дамјан | Стоилковић Сретен | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
|
Ц.Звезда | 2 Октобар | у месту | Војвода Степа | |
Ранков Никола |
Нунић Петар | Коштић Лука | Вујановић Душан | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
ЖФК Банат | Војводина НМ | у месту |
Зрењанин | ||
Бајић Матија |
Гајин Маријан | Чолак Будимир | Бранковић Ивица | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
Билећанин | Напредак БТ | у месту | Сечањ | ||
Радаковић Никола |
Кнежевић Никола | Кнежевић Милош | Петковић Љубинко | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
субота |
Јединство НБ | Банат Ч | у месту | Нови Бечеј | |
Рунић Милан |
Мијатовић Срђан | Божић Новица | Станић Петар | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
Полет | Напредак Ч | у месту | Наково | ||
|
Зорић Драган |
Марков Никола | Маринков Владимир | Мартинов Владимир | |
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
ОФК Стајићево | у месту | Слободно | |||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
18.kolo
16/17 | март: 2024 - 17 КОЛО |
ПОЧЕТАК: 15:30 ч |
|||
Раднички 1911 | у месту | слободан | |||
главни судија |
први помоћник |
други помоћник |
делегат | ||
ОФК Стајићево | Полет | у месту | Стајићево | ||
Томовић Матија |
Радаковић Никола | Илић Никола | Мишкељин Марко | ||
главни судија |
први помоћник |
други помоћник |
делегат | ||
Напредак Ч | Јединство НБ | у месту | Честерег | ||
Микалачки Иван | Антонин Невена | Родеан Дамјан | Гајиловић Милета | ||
главни судија |
први помоћник |
други помоћник |
делегат | ||
Банат Ч | Билећанин | у месту | Чента | ||
Радуловић Страхиња | Кемера Милош | Попов Јован | Бикић Ненад | ||
главни судија |
први помоћник |
други помоћник |
делегат | ||
|
Напредак БТ | ЖФК Банат Багљаш | у месту | Б.Топола | |
Кнежевић Никола |
Кнежевић Милош | Божић Новица | Баста Милан | ||
главни судија |
први помоћник |
други помоћник |
делегат | ||
|
Војводина НМ | Ц.Звезда | у месту | Бочар | |
Гајин Маријан |
Тубић Ивана | Бербаков Мирослав | Ђурђев Илија | ||
главни судија |
први помоћник |
други помоћник |
делегат | ||
|
2 Октобар | Делија | у месту | Кумане | |
Печек Марко |
Ербус Дивна | Нунић Петар | Стојановић Бранислав | ||
главни судија |
први помоћник |
други помоћник |
делегат | ||
Младост БД | МСК | у месту | Бан.Деспотовац | ||
Марков Никола |
Ђурин Никола | Рашков Луне | Мишкељин Марко | ||
главни судија |
први помоћник |
други помоћник |
делегат | ||
19. kolo
23/24 |
март:2024 : 18 КОЛО |
ПОЧЕТАК: 15:30 ч | |||
недеља | Младост БД | Раднички 1911 | у месту | Бан.Деспотовац |
|
Рашков Луне |
Антонин Невена | Попов Јован | Мартинов Владимир | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
МСК | 2 Октобар | у месту | Михајлово | ||
Јовић Нађа | Марков Милош | Кемера Милош | Чизмаш Горан | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
субота | Делија | Војводина НМ | у месту | Мокрин | |
Ранков Никола |
Рељић Милан | Бајић Матија | Вујановић Душко | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
Ц.Звезда ВС | Напредак БТ | у месту | Војвода Степа | ||
Печек Марко |
Чолак Будимир | Коштић Лука | Јонић Божидар | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
ЖФК Банат | Банат Ч | у месту | Зрењанин | ||
Кнежевић никола |
Мијатовић Срђан | Божић Новица | Петковић Љубинко | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
Билећанин | Напредак Ч | у месту | Сечањ | ||
Пјевач Стефан |
Микалачки Иван | Илић Никола | Контић Никола | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
Субота |
Јединство НБ | ОФК Стајићево | у месту | Нови Бечеј | |
|
Радаковић Никола |
Кнежевић Милош | Глушац Предраг | Радаковић Предраг | |
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
Полет | у месту | Слободан | |||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
20. kolo
30/31 |
март: 2023 : 20 КОЛО |
ПОЧЕТАК: 16:00 ч |
|||
Раднички 1911 | Полет | у месту | Јаша Томић | ||
Радуловић Страхиња |
Маринков Владимир | Илић Никола | Ђенић Предраг | ||
главни судија | први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
Јединство НБ | у месту | Слободан | |||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
ОФК Стајићево | Билећанин | у месту | Стајићево | ||
Белић Душан |
Јовић Нађа | Кемера Милош | Бикић Ненад | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Напредак Ч | ЖФК Банат | у месту | Честерег | ||
Печек Марко |
Ербус Дивна | Бербаков Мирослав | Ђурђев Илија | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Банат Ч | Ц.Звезда | у месту | Чента | ||
Рашков Луне |
Антонин Невена | Родеан Дамјан | Стоилковић Сретен | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Напредак БТ | Делија | у месту | Бан.Топола | ||
Радаковић Никола | Кнежевић Милош | Кнежевић Никола | Станић Петар | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Војводина НМ | МСК | у месту | Бочар | ||
Гајин Маријан |
Тубић Ивана | Драган Небојша | Бранковић Ивица | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
2 Октобар | Младост БД | у месту | Кумане | ||
Томовић Матија |
Попов Јован | Божић Новица | Мишкељин Марко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
21. kolo
06/07 |
април:2024 : 21 КОЛО |
ПОЧЕТАК : 16:00 часова | |||
недеља |
2 Октобар | Раднички 1911 | у месту | Кумане |
|
Рашков Луне |
Марков Милош | Попов Јован | Гајиловић Милета | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
недеља | Младост БД | Војводина НМ | у месту | Бан.Деспотовац |
|
Стојановић Бранислав | |||||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
недеља | МСК | Напредак БТ | у месту | Михајлово | |
Баста Милан | |||||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
недеља | Делија | Банат Ч | у месту | Мокрин | |
Јовић Нађа |
Антонин Невена | Кемера Милош | Ђурић Миливоје | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
недеља | Ц.Звезда | Напредак Ч | у месту | Војвода Степа | |
Стојановић Давид |
Маринков Владимир | Илић Никола | Бикић Ненад | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
недеља |
ЖФК Банат | ОФК Стајићево | у месту | Зрењанин | |
Мартинов Владимир | |||||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Билећанин | у месту | Слободан | |||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
субота | Јединство НБ | Полет | у месту | Нови Бечеј | |
Радаковић Предраг | |||||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
22. kolo
13/14 | април:2024 : 22. КОЛО |
ПОЧЕТАК: 16:30 ч | |||
Раднички 1911 | Јединство НБ | у месту | Јаша Томић |
||
Пауновић Стефан |
Станков Алекса | Кемера Милош | Баста Милан | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
Полет | Билећанин | у месту | Наково | ||
Томовић Матија |
Илић Никола | Лазар Зоран | Бикић Ненад | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
ЖФК Банат | у месту | Слободан | |||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
ОФК Стајићево | Ц.Звезда | у месту | Стајићево | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Напредак Ч | Делија | у месту | Честерег | ||
Јовић Нађа |
Антонин Невена | Пјевач Стефан | Ђенић Предраг | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Банат Ч | МСК | у месту | Чента | ||
Стошић Александар |
Маринков Владимир | Рашков Луне | Чизмаш Горан | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Напредак БТ | Младост БД | у месту | Бан.Топола | ||
Кнежевић Никола | Мијатовић Срђан | Кнежевић Милош | Петковић Љубинко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Војводина НМ | 2 Октобар | у месту | Бочар | ||
Стојадинов Иван |
Нунић Петар | Ербус Дивна | Ђурђевић Иван | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат |
23. kolo
20/21 |
април :2024 : 23.КОЛО |
ПОЧЕТАК:16:30 часова | |||
Војводина НМ | Раднички 1911 | у месту | Бочар |
||
Гајин Маријан |
Драган Небојша | Бербаков Мирослав | Јонић Божидар | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
2 Октобар | Напредак БТ | у месту | Кумане | ||
Јовић Нађа |
Станков Алекса | Попов Јован | Трњак Миленко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
|
Младост БД | Банат Ч | у месту | Бан.Деспотовац | |
Радаковић Никола |
Мијатовић Срђан | Кнежевић Милош | Радаковић Предраг | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
МСК | Напредак Ч | у месту | Михајлово | ||
|
Бикић Никола |
Марков Никола | Родеан Дамјан | Гајиловић Милета | |
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Делија | ОФК Стајићево | у месту | Мокрин | ||
Лазар Зоран |
Томовић Матија | Кемера Милош | Мишкељин Марко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Ц.Звезда | у месту | слободна | |||
главни судија | први помоћни | ||||
ЖФК Банат | Полет | у месту | Зрењанин | ||
Пјевач Стефан |
Микалачки Иван | Маринков Владимир | Стоилковић Сретен | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Билећанин | Јединство НБ | у мету | Сечањ | ||
Печек Марко |
Чолак Будимир | Тубић Ивана | Бранковић Ивица | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
24.kolo
27/28 |
април : 2024: 24 коло |
ПОЧЕТАК: 17:00 часова | |||
Раднички 1911 | Билећанин | у месту | Јаша Томић | ||
Пауновић Стефан |
Кнежевић Милош | Божић Срђан | Станић Петар | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
субота | Јединство НБ | ЖФК Банат | у месту | Нови Бечеј | |
Стојановић Давид |
Маринков Владимир | Ђурин Никола | Контић никола | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Полет | Ц.Звезда | у месту | Наково | ||
Кнежевић Никола |
Радаковић Никола | Гвозденовић Вук | Петковић Љубинко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Делија | у месту | Слободна | |||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
ОФК Стајићево | МСК | у месту | Стајићево | ||
Марков Никола |
Ђурин Никола | Попов Јован | Мартинов Владимир | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
Напредак Ч | Младост БД | у месту | Честерег | ||
Радуловић Страхиња |
Илић Никола | Станков Алекса | Трњак Миленко | ||
главни судија | први помоћник | други помоћник | делегат | ||
Банат Ч | 2 Октобар | у месту | Чента | ||
|
Стошић Александар |
Антонин Невена | Јовић Нађа |
Ђурић Миливоје |
|
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
|
Напредак БТ | Војводина НМ | у месту | Бан.Топола | |
Рељић Милан |
Печек Марко | Бајић Матија | Ђурђевић Илија | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
25. kolo
04/05 |
мај: 2024 :25. КОЛО |
ПОЧЕТАК : 17:00 ч | |||
Напредак БТ | Раднички 1911 | у месту | Бан.Топола |
||
Пауновић Стефан |
Свјетлица Стефан | Гвозденовић Вук | Баста Милан |
||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Војводина НМ | Банат Ч | у месту | Бочар | ||
Радаковић Никола |
Њергеш Сања | Божић Новица | Радаковић Предраг |
||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
2 Октобар | Напредак Ч | у месту | Кумане | ||
Попов Марко |
Попов Јован | Станков Алекса | Чизмаш Горан |
||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Младост БД | ОФК Стајићево | у месту | Бан.Деспотовац | ||
Микалачки Иван |
Халас Јована | Пјевач Стефан | Контић Никола |
||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
МСК | у месту | слободан | |||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
субота | Делија | Полет | у месту | мокрин | |
Печек Марко |
Чолак Будимир | Бербаков Мирослав | Јонић Божидар |
||
главни судија | првби помоћни | други помоћни | делегат | ||
Ц.Звезда | Јединство НБ | у месту | Војвода Степа | ||
Гајин Маријан |
Ербус Дивна | Коштић Лука | Ђурђевић Илија |
||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
|
ЖФК Банат | Билећанин | у месту | Зрењанин | |
Рашков Луне |
Маринков Владимир | Ђурин Никола | Бикић Ненад |
||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
26.kolo
11/12 |
мај:2024 - 26 КОЛО |
ПОЧЕТАК: 17:00 ч | |||
Раднички 1911 | ЖФК Банат | у месту | Јаша Томић | ||
Лазар Зоран |
Попов Јован | Родеан Дамјан | Трњак Миленко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Билећанин | Ц.Звезда | у месту | Сечањ | ||
Рашков Луне | Мошорински Мила | Маринков Владимир | Гајиловић Милета | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
субота | Јединство НБ | Делија | у месту | Нови Бечеј | |
Ранков Никола |
Гајин Маријан | Нунић Петар | Вујановић Душко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Полет | МСК | у месту | Наково | ||
Пауновић Стефан | Мијатовић Срђан | Кнежевић Никола | Петковић Љубинко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Младост БД | у месту | Слободан | |||
главни судија | први помоћни | делегат | |||
Стајићево | 2 Октобар | у месту | Стајићево | ||
Димитриевски Филип | Ђурин Никола | Илић никола | Стоилковић Сретен | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Напредак Ч |
Војводина НМ | у месту | Честерег | ||
Бајић Матија | Печек Марко | Бербаков Мирослав | Стојановић Бранислав | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Банат Ч | Напредак БТ | у месту | Чента | ||
Радуловић Страхиња | Антонин Невена | Станков Алекса | Ђенић Предраг | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
27. kolo
18/19 |
мај: 2024 - 27.КОЛО |
ПОЧЕТАК: 17:00 Ч |
|||
Банат Ч | Раднички 1911 | у месту | Чента |
||
Рашков Луне | Ристић Вељко | Кемера Милош | Мартинов Владимир | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Напредак БТ | Напредак Ч | у месту | Бан.Топола | ||
Јовић Нађа | Халас Јована | Антонин Невена | Ђурић Миливоје | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Војводина НМ | ОФК Стајићево | у месту | Бочар | ||
Зорић Драган |
Станков Алекса | Попов Јован | Бикић Ненад | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
2 Октобар | у месту | слободан | |||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Младост БД | Полет | у месту | Бан.Деспотовац | ||
Радуловић Страхиња | Маринков Владимир | Илић Никола | Мишкељин Марко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
МСК | Јединство НБ | у месту | Михајлово | ||
Печек Марко | Ербус Дивна | Коштић Лука | Бранковић Ивица | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
субота | Делија | Билећанин | у месту | Мокрин | |
Лазар Зоран | Кнежевић Милош | Глушац Предраг | Станић Петар | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Ц.Звезда | ЖФК Банат | у месту | Војвода Степа | ||
Кнежевић Никола | Кнежевић Милош | Божић Новица | Радаковић Предраг | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат |
||
28. kolo
25/26 |
мај:2024 - 28. КОЛО |
ПОЧЕТАК: 17:30 ч | |||
Рсаднички 1911 | Ц.Звезда | у месту | Јаша Томић | ||
Рашков Луне | Илић Никола | Попов Јован | Стоилковић Сретен | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
ЖФК Банат | Делија | у месту | Зрењанин | ||
Кнежевић Никола | Мијатовић Огњен | Кнежевић Матија | Баста Милан | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Билећанин | МСК | у мету | Сечањ | ||
Микалачки Иван | Ђурин Никола | Халас Јована | Ђенић Предраг | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
|
Јединство НБ | Младост БД | у месту | Нови Бечеј | |
Бајић Матија | Печек Марко | Бербаков Мирослав | Стојановић Бранислав | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Полет | 2 Октобар | у месту | Наково | ||
Рељић Милан | Нунић Петар | Коштић Лука | Ђурђевић Илија | ||
главни судија | први помоћни | делегат | |||
Војводина НМ | у месту | Слободно | |||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
ОФК Стајићево |
Напредак БТ | у месту | Стајићево | ||
Рунић Милан | Мијатовић Срђан | Ранков Никола | Радаковић Предраг | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Напредак Ч | Банат Ч | у месту | Честерег | ||
Радуловић Страхиња | Маринков Владимир | Станков Алекса | Чизмаш Горан | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
29.кolo
02 |
јун: 2024: 29.КОЛО |
ПОЧЕТАК: 17:30 ч | |||
Напредак Ч | Раднички 1911 | у мету | Честерег |
||
Рашков Луне | Ђурин Никола | Кемера Милош | Гајиловић Милета | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Банат Ч | ОФК Стајићево | у мету | Чента | ||
Илић Никола | Антонин Невена | Станков Алекса | Трнјак Миленко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Напредак БТ |
у месту |
слободан |
|||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Војводина НМ | Полет | у месту | Бочар | ||
Релјић Милан | Ербус Дивна | Тубин Ивана | Јонић Божидар | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
2 Октобар | Јединство НБ | у месту | Кумане | ||
Јовић Нађа | Марков Милош | Маринков Владимир | Бикић Ненад | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Младост БД | Билећанин | у месту | Бан.Деспотовац | ||
Радаковић Никола | Кнежевић Милош | Мијатовић Срђан | Радаковић Предраг | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
МСК | ЖФК Банат | у месту | Михајлово | ||
Бајић Матија | Нунић петар | Бербаков Мирослав | Вујановић Душко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Делија | Ц.Звезда | у месту | Мокрин | ||
Габоров Милан | Стошић Александар | Попов Јован | Ђурић Миливоје | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||
30.кolo
09 |
јун:2024: 30.КОЛО |
ПОЧЕТАК:17:30 ч | |||
Раднички 1911 | Делија | у мету | Јаша Томић |
||
Стошић Александар | Радуловић Страхиња | Станков Алекса | Контић Никола | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Ц.Звезда | МСК | у мету | Војвода Степа |
||
Кнежевић Никола | Кнежевић Милош | Гвозденовић Вук | Петковић Љубинко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
ЖФК Банат | Младост БД | у месту | Зрењанин | ||
Габоров Милан | Антонин Невена | Родеан Дамјан | Бикић Ненад | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Билећанин | 2 Октобар | у месту | Сечањ | ||
Рашков Луне | Кемера Милош | Попов Јован | Трњак Миленко | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Јединство НБ | Војводина НМ | у месту | Нови Бечеј | ||
Радаковић никола | Мијатовић Срђан | Њертгеш Сања | Баста Милан | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Полет | Напредак БТ | у месту | Наково | ||
Бајић Матија | Ербус Дивна | Бербаков Мирослав | Бранковић Ивица | ||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
Банат Ч | у месту | сдлободан | |||
главни судија | први помоћни | други помоћни | делегат | ||
ОФК Стајићево | Напредак Ч | у месту | Стајићево | ||
Марков Никола | Маринков Владимир | Илић Никола | Чизмаш Горан | ||
главни судија |
први помоћни |
други помоћни |
делегат | ||