PODRUČNA LIGA KADETA - grupa ,,JUG,,

      TAKMIČARSKA 2022/2023 god

 UČESNICI   TAKMIČENJA TAKMIČARSKI BROJEVI  

4. NAFTAGAS - Elemir
2. ŽFK BANAT B Zrenjanin
3. MLADOST - B Depotovac
5. RADNIČKI - Sutjeska
1. RADNIČKI 1911 - Jaša Tomić
6. KRAJINA - Krajišnik
   

 

              UTAKMICE SE IGRAJU PO  PRAVILU SUBOTOM U TERMINIMA : 10:00 , 12:00 , 14:00 , 16:00 h NEDELJOM  U PREPODNEVNOM TERMINU  10:00 h . UZ  OPRTAVDANU SAGLASNOST  KLUBOVA ( dostavljenu najkasnije tri dana pre zakazanog termina )I DIREKTORA TAKMIČENJA  TERMIN I SATNICA  SE MOGU MENJATI ( propisima opravdan razlog ) STIM DA SE UTAKMICA ODIGRA PRE NAREDNOG RASPOREDOM PREDVIĐENOG KOLA.

 

LIGA SE VODI ISKLJUČIVO PREKO COMET SISTEMA FSS.                                                                                             

  RASPORED PROLEĆNOG DELA PRVENSTVA 2022 g                     

 

1 Kolo 03/04  septembar 2022

MLADOST
:  NAFTAGAS
 RADNIČKI 1911
:  KRAJINA 
ŽFK BANAT B :  RADNIČKI S

   

2 Kolo 10/11 

KRAJINA :

NAFTAGAS

RADNIČKI S :
MLADOST
RADNIČKI 1911 :
ŽFK BANAT B
    
 

 3 Kolo  17/18  

NAFTAGAS  : 
RADNIČKI S
ŽFK BANAT B
:
KRAJINA
MLADOST  : 
RADNIČKI 1911
 

 4 Kolo  24/25 

ŽFK BANAT B
 : 
MLADOST
KRAJINA :
RADNIČKI S
RADNIČKI 1911 :
NAFTAGAS
  

  5 Kolo 01/02 oktobar 

MLADOST  : 
KRAJINA
NAFTAGAS :
ŽFK BANAT B
RADNIČKI S  : 
RADNIČKI 1911

  

6 Kolo  08/09

RADNIČKI S
 : 
ŽFK BANAT B
 KRAJINA
:
RADNIČKI 1911
 NAFTAGAS :
MLADOST
 

7 Kolo 15/16

NAFTAGAS
 : 
KRAJINA  
MLADOST
 : 
RADNIČKI S
ŽFK BANAT B
: RADNIČKI 1911

    

 8 Kolo 22/23  

 RADNIČKI S
 : 
NAFTAGAS 
 KRAJINA :
ŽFK BANAT B
RADNIČKI 1911 : MLADOST

9 Kolo  29/30 

 MLADOST
  : 
ŽFK BANAT B 
RADNIČKI S  :
KRAJINA 
NAFTAGAS
 :
RADNIČKI 1911

 

10 Kolo 05/06 novembar

KRAJINA  :  MLADOST

ŽFK BANAT B  :  NAFTAGAS

RADNIČKI 1911  :  RADNIČKI S  

 

 

TABELA

 
 1.
             
 2. 
             
 3.
             
 4. 
             
 5. 
             
 6.              
               
               

 

Direktor lige

             Vavan Dragan sr