PODRUČNA FUDBALSKA LIGA PIONIRA grupa ,,JUG,,

                            TAKMIČARSKA 2021 / 22 g 

UČESNICI TAKMIČENJA - takmičarski brojevi

  5. Krajina - Krajišnik   7. Radnički - Zrenjanin
  4. Petlić - Zrenjanin   3. Radnički - Sutjeska
  1. Vojvodina 1928 - Perlez 12. Rusanda - Melenci
  8. Proleter 2006 - Zrenjanin   2. Bečkerek - Zrenjanin
  9. OFK Klek - Klek
  6. ASK - Aradac
11. Naftagas - Elemir
10. Lehel - Zrenjanin

    Utakmice se igraju SUBOTOM u prepodnevnom terminu 10:00 h .Promena termina i satnice odigravnja utakmice moguća je dogovorom klubova i komsara takmičenja stim da se utakmica mora odigrati pre narednog rasporedom predviđenog kola. Dogovoreni termin dostaviti Komesaru takmičenja najkasnije tri dana pre odigravanja utakmice tel : 063.826.4347

Liga se vodi isključivo preko COMET sistema FSS.

- Utakmice kao domaćini na pomoćnom terenu u Karađorđevom parku igraju FK,,Proleter 2006,, i FK,,Bečkerek,, / dok ASK Aradac utakmice kao domaćin igra na stadionu ŽFK Banat Bagljaš.

- FK,,Rusanda,, Melenci po prijavi terena

- Utakmice na domaćem terenu nedeljom igra ,,Petlić,, na nekad vojnom stadionu , Naftagas - Elemir , Radnički Sutjeska , Krajina iz Krajišnika , Lehel Zrenjanin

 

JESENJI  DEO PRVENSTVA 2021/22 g               

1 Kolo 28/29 avgust

Vojvodina 1928   4:1    

 Rusanda

Krajina
  2:3
Proleter 2006
Petlić
  4:2
OFK Klek
ASK
   2:6
Radnički Zr
Bečkerek  13:0 Naftagas

Radnički S

   7:3

Lehel

2 Kolo 03/04 septembar

Lehel
  0:5 Petlić
Vojvodina 1928   0:2
Bečkerek
OFK Klek   4:2
Krajina
Naftagas   0:10
Radnički S
Proleter 2006   7:0
ASK

Rusanda

  2:7

Radnički Zr

 

 3 Kolo 11/12

Bečkerek         6:1      Rusanda
Radnički S
    7:7  
Vojvodina 1928
Petlić
24:0 Naftagas
Krajina   3:3 Lehel
ASK   2:1 OFK Klek

Radnički Zr

 2:3

Proleter 2006

 

4 Kolo 18/19

Rusanda
  2:5 Proleter 2006
OFK Klek   2:3
Radnički Zr
Vojvodina 1928   1:3
Petlić
Lehel
  3:4 ASK
Naftagas   0:9 Krajina

 Bečkerek

  1:1

 Radnički S

 

5 Kolo 25/26 

ASK    5:0
Naftagas
Krajina    3:0 sl

Vojvodina 1928 

Proleter 2006
   1:1
OFK Klek
 Radnički Zr    7:1 
Lehel
Radnički S     5:7 Rusanda

Petlić

   1:2

Bečkerek

 

6 Kolo 02/03 oktobar

 Rusanda   3:4
OFK Klek
Radnički S   2:2
Petlić
Naftagas   0:17    
 Radnički Zr
Lehel   1:6    
 Proleter 2006
Bečkerek    5:0 Krajina

Vojvodina 1928

   6:0

ASK 

  7 Kolo 09/10 

Petlić     6:0 Rusanda
Krajina     2:4 Radnički S
ASK  odlož. Bečkerek
Radnički Zr     8:4     Vojvodina 1928
Proleter 2006     4:0
Naftagas

OFK Klek

    3:5

Lehel

 

  8 Kolo 16/17

Rusanda   2:5  Lehel
Naftagas   0:5 OFK Klek
Vojvodina 1928   2:8 Proleter 2006
Bečkerek   1:1    
Radnički Zr
Radnički S   4:0  ASK

 Petlić

  3:1

Krajina

 

  9 Kolo 23/24

Proleter 2006    1:2  Bečkerek
Radnički Zr    6:2 Radnički S
ASK    1:4 Petlić
Krajina     3:6   Rusanda
OFK Klek    7:0 Vojvodina 1928

Lehel

   8:1

Naftagas

 

 10 Kolo 30/31

Rusanda   0:3 sl
Naftagas
Vojvodina 1928   1:5
Lehel
Bečkerek   5:1
OFK Klek
Radnički S   3:0 sl
Proleter 2006
Petlić    1:2 Radnički Zr

Krajina

   0:8

ASK

11 Kolo 06/07 novembar   

ASK    6:0 Rusanda
Radnički Zr  11:2    
Krajina
Proleter 2006    2:3
Petlić
OFK Klek    1:5
Radnički S
Lehel     1:4 Bečkerek

Naftagas

   0:5

Vojvodina 1928

                                        

 

                                     T A B E L A   

 

          Naziv kluba Br    kola    Br.   pobeda      Br.   nerešenih 
   Br.   poraza golovi  dati  prim    Br  bodova
1. Radnički Zr
11
9
1
1
 70   20
28
 2. Bečkerek 023
10 8
2
0  41
    7
26
3. ŽSF Petlić
11
8 1 2  56   13
25
 4. Proleter 2006 (-1)
11
7 1 3  40   18
21
 5. Radnički S
11
6 3 2  50   29
21
 6. ASK
10
5 0 5  28
  31
15
 7. OFK Klek
11
4 1 6  31   30
13
 8. Lehel
11
4 1 6  35   43
13
 9. Vojvodina 1928 (-1)
11
3 1 7  30   44
  9
10. Krajina
11
2 1  8  27   47
  7
11. Rusanda (-1)
11
2 0  9  24
  54
  5
12. Naftagas
11 1 0 10    4
100
  3

 

Komesar takmičenja lige pionira
Vavan Dragan sr