LISTA SLUŽBENIH LICA PODRUČNE FUDBALSKE LIGE  

LISTA SUDIJA  PFL ZRENJANIN TAKMIČARSKA 2021/22 g.

        FSG Zrenjanin:

  1. MARINKOV VLADIMIR   
  2. RADULOVIĆ STRAHINJA
  3. RODEAN DAMJAN
  4. PJEVAČ STEFAN
  5. STANKOV ALEKSA
  6. TOMOVIĆ MATEJA
  7. ĐURIN NIKOLA
  8. PEKEZ VUK
  9. DIMITRIEVSKI FILIP
  10. LAZAR ZORAN
  11. RAŠKOV LUNE
  12. BURIĆ TEODORA - van konkurencije
  13. MOŠORINSKI MILA  - van konkurencije
  14. MILJUŠ DANIJELA - van konkurencije
  15. ANTONIN NEVENA - van konkurencije
  16. HALAS JOVANA - van konkurencije
  17. TUBIĆ IVANA  - van konkurencije
  18. ERSKI TAMARA - van konkurencije                                                                                                                                                                                                                                                 
  1. DRAGAN NEBOJŠA           - FSG Kikinda
  2. PEČEK MARKO
  3. RANKOV NIKOLA
  4. GAŠIĆ  MARKO
  5. JONIĆ BOŽIDAR
  6. BANOV VLADIMIR
  7. STEVANOV  PREDRAG
  8. ERBUS  DIVNA - VAN KONKURENCIJE

 

  1. NIKITOVIĆ NEDELJKO      - FSO Žitište -Nova Crnja
  2. MIJATOVIĆ SRĐAN
  3. PAUNOVIĆ STEFAN
  4. GROZDANOVIĆ DAVOR
  5. MILJEVIĆ MILAN
  6. MIRČIĆ DANIJEL
  7. KNEŽEVIĆ NIKOLA

    - Komesar za suđenje:  - NIKOLA  MARKOV

    - Zamenik:  - PANDUROV  ŽIVA

     LISTA DELEGATA PFL ZRENJANIN TAKMIČARSKA 2021/22 g

    Fudbalski savez Grada Zrenjanin ( 12 delegata )

1. BIKIĆ NENAD 2.MIŠČEVIĆ MILAN 3. ŠKRBIĆ LJUBOMIR  4.STOILKOVIĆ SRETEN  5.ILIJAŠEV ZORAN  6.MIŠKELJIN MARKO 7.ĐURIĆ SLAVKO 8. KONTIĆ NIKOLA  9. ČIZMAŠ GORAN 10. KOZINA IVICA 11.RADMAN MOMČILO 12. ĐURIĆ MILIVOJE.

   Fudbalski savez Grada Kikinda  ( 4 delegata ) 

 1. VUJANOVIĆ DUŠAN 2.  STOJANOVIĆ BRANISLAV 3 .BRANKOVIĆ IVICA 4.ŽIVKOVIĆ IVAN.

   Fudbalski savez Opština Žitište - Nova Crnja  ( 4 delegata ) 

 1. MELAR DEJAN  2. VOJINOVIĆ NIKOLA 3. PETKOVIĆ LJUBINKO 4. RADAKOVIĆ PREDRAG 5.PETAR STANIĆ.

   Komesar Takmičenja: - ŠIBUL  IVAN

   Zamenik Komesara:  - VLADAN  ŠEŠLIJA